Facebook'ta Emniyet

İnsanlar hikayelerini paylaşmak, dünyayı başkalarının gözünden görmek, arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla iletişim kurmak için Facebook'u ziyaret ediyor. Misyonumuz, insanlara paylaşma gücü vermek ve dünyayı daha açık ve bağlantılı hale getirmektir. Herkesin Facebook'u kullanırken kendini güvende hissetmesini istiyoruz.
Güvende kalmanızı sağlayacak ilkeler, araçlar ve kaynaklar geliştirmek için topluluğumuzun görüşlerini alırız ve aralarında bir Emniyet Tavsiye Kurulu'nun da bulunduğu, kuruluşumuzun bünyesinde olmayan uzmanlarla çalışırız.

Bir Sorun Oluştu
Bu videoyu oynatmada sorun yaşıyoruz.

Daha Fazla Bilgi Al

İlkeler

Topluluk Standartlarımız ve ilgili ilkelerimizin amacı, insanlara kendilerini ifade edebilecekleri bir yer sağlamak ile herkes için güvenli bir ortam yaratarak onları güvende hissettirmek arasındaki doğru dengeyi yakalamaktır.


Araçlar

Facebook olarak insanlara paylaştıkları şeyler, bunları kiminle paylaştıkları, gördükleri ve deneyimledikleri içerikler ve kimlerle iletişime geçebilecekleri üzerinde kontrol imkanı sunarız.


Kaynaklar

Emniyette kalmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları sunmak için dünyanın dört bir yanından emniyet uzmanlarıyla çalışıyoruz.